Portfolio
Wszystkie nasze serwisy i produkty

PORTFOLIO
Portfolio MyPortal

Witamy w sekcji portfolio firmy MyPortal. Znajdziesz tutaj wszystkie nasze aktywne projekty wraz z ich krótkim opisem. Jeżeli któryś projekt Cię zaciekawi odwiedź jego witrynę aby dowiedzieć się więcej na jego temat.REKLAMAMYPLAYER
MyPlayer / MyPlayerTV


MyPlayer (wersja dla Windows) oraz MyPlayerTV to jedne z naszych falgowych produktów. Jedną z głównych opcji obu aplikacji jest możliwość odtwarzania polskiej telewizji internetowej (setki polskojęzycznych kanałów). Wersja desktopowa ponad to oferuje doskonały szybki odtwarzacz plików audio/video. Otwierając film w MP, aplikacja sama pobierze do niego polskojęzyczne napisy. Są też opcje dodatkowe jak sekcja z radiem czy VOD.

REKLAMABITLY
Bitly.ws


Bitly.ws to serwis który pozwala na skracanie linków. Wprowadzamy długi odnośnik internetowy, a serwis zmieni go w krótki zamiennik w domenie bitly.ws, który można prościej wysłać / linkować / lub ukryć treść zawartą w jego długim odpowiedniku. Serwis jest bardzo lekki i szybki. Skróciliśmy już dla Was miliony odnośników! Serwis ma też kilka alternatywnych domen do wyboru takich jak xy2.eu, hoo.gl czy tinyurl.mobi.

REKLAMAEMOJISPEDIA
Emojispedia.org


Emojispedia.org to serwis poświęcony w całości emotikonom. Głównym celem jest szybka możliwość znalezienia emotikony w celu jej skopiowania. Można ją/je później wkleić do innej dowolnej aplikacji która np. nie daje możliwości sama w sobie na ich wysłanie. Serwis posiada dużą bazę emotikon z ich szczegołówym opisem. Oprócz tego są dostępne do skopiowania znaki typu Unicode, rebusy emotikonowe i klasyczne emotki. Opróćz tego jest też blog na którym znajdziecie newsy związane z emotikonkami. Zapraszamy serdecznie!

REKLAMAM-NEWS
MovieNewsroom.com


Movienewsroom.com to serwis poświęcony zbieraniu w jednym miejscu najciekawszych newsów dotyczących świata filmu. Mamy tu opróćz newsów filmowych sekcje z recenzjami filmów oraz ze zwiastnami filmowymi. Dodatkowo jest też sekcja dotycząca gier jeżeli dotyczą one w jakiś sposób filmowego świata. Jeżeli jakiś news Was zacieawki można szybko przejść do rdzennego artykułu na macierzystej stronie z którego pochodzi.

REKLAMAAQQ
AQQ.eu

Uwaga - ten projekt wygasa 🤫


Komunikator AQQ to również projekt jaki tworzymy dla wszystkich którzy cenią komunikacje na najwyższym poziomie. Naprawdę warto go wypróbować. AQQ jest wszechstronnym multi-komunikatorem co oznacza, że można się przy jego pomocy łączyć z różnymi sieciami komunikacyjnymi. Między innymi są to sieci Jabber, GG czy Facebook Chat oraz wiele innych. Obsługuję też sieci socjalne takie jak Facebook, Twitter, Twitch oraz YouTube. Ma wspaniały wygląd i mnóstwo wtyczek oraz kompozycji wizualnych, z których można do woli wybierać. Zachęcamy do odwiedzenia strony projektu.


SOCIAL
Dołącz do osób lubiących ten projekt!
REKLAMAINNE
Inne nasze serwisy


Poniżej znajdziecie odnośniki do innych naszych serwisów.

Anonymous.info - Serwiś poświęcony bezpieczeństwu w sieci.
SnapTorrent.com - W 100% webowy odtwarzacz torrentów.REKLAMA